O Nás

CERHENICKÉ RYBNÍKY
Rybník byl vybagrován v roce 1997 a v roce 2007 prošel kompletní rekonstrukcí včetně zvětšení na 2ha a zarybněním trofejními rybami. I přes nedalekou dálnici je místo oázou klidu, ideální pro sportovní rybolov.Rybaření zde mohou provozovat zájemci, kteří si zakoupí jednu z povolenek a jsou seznámeni s rybářským řádem pro soukromé revíry a sportovní rybolov. Chytáme způsobem „Chyť a pusť“ maximálně na 3 pruty. O hladové a žíznivé rybáře se postaráme v hospůdce přímo u vody. Samozřejmostí je bezplatné parkování na oploceném pozemku v blízkosti chaty.
Ubytování je zajištěno ve třech dřevěných chatách a jednom karavanu - suché a splachovací WC. 

DETAILNÍ INFORMACE O NEMOVITOSTI

Pozemek rybník o velikosti 2ha se třemi obytnými chatkami ( 2 pro 4 osoby a jedna pro 6 osob ) jedním karavanem ( pro 3-4 osoby) a hospůdkou. Celková oblast o velikosti 32 000m2. Relaxační zarybněný rybník s ostrůvkem určený pro sportovní rybolov se nachází ve velice klidném prostředí. V chatičkách jsou postele palandového tipu, k níž náleží terasa s lavicí a grilem. 

Dále k rybníku patří stylové rychlé občerstvení  o velikosti 60m2, o kapacitě do 30 osob.  Možnost posezení i venku před restaurací v blízkosti rybníka. Mimo to je možné postavit v oploceném areálu stany nebo karavan. Parkování je možné přímo v oploceném areálu rekreačního zařízení.

CO NABÍZÍME ?

PLÁNY

Ryby v revíru

• kapr, amur, lín, tolstolobik, štika, candát,

  okoun, bolen a nově  jeseter

Nabízíme

• recepce-hospůdka otevřena od 8:00 do 23:00 

• možnost rybaření za poplatek pro každého
• chytáme non stop 24 hodin denně

 

Rybářské potřeby k vypůjčení:


•  prut, vidličky popřípadě stojan, podběrák,

   podložka a drobné příslušenství

Plány :
- spolupráce s místním zastupitelstvem
- jednodenní výlety ZŠ 
- speciální programy pro dětské domovy a tělesně 

  postižené
- zajistit mediální marketing prostřednictvím rozhlasu, 

  Tv a soc.sítí
- zprostředkovat prodej reklamy v areálu 
- sportovní a kulturní závody a akce se zajištění 

  sponzoringu
- společné přeshraniční turistické produkty a programy 

  ve spolupráci s cestovními agenturami
- tématické akce z posouzením na roční sezónu a trh

 

V rámci projektu Cerhenické rybníky spolupracujeme s občanským sdružením Centrum Harmonie a Fantazie, kteří za podpory firmy IBM realizují volnočasové aktivity pro učitele děti z MŠ, ZŠ a SŠ pod názvem EKONOŠE.
Program projektu EKONOŠE je vždy připraven na míru přesně pro danou věkovou kategorii s možností přizpůsobení programu potřebám kolektivu. Program zajišťují zkušení profesionální lektoři a pedagogové z neziskových organizací realizujícími zážitkové, sportovní a tvořivé programy a ekologickou výchovu.​


Projekt EKONOŠE je inspirativní, interaktivní program a možnost, jak přivést mladé lidi k ekologickému smýšlení, je to ekologické vzdělávání dětí formou hry a zážitku.
Program je založen na přímém kontaktu dětí z městského prostředí s přírodou a na aktivním poznávání ekologicky zajímavých lokalit.
Kontaktní osobou tohoto  areálu  je Tomáš Rejholec s rodinnou tradicí zaměřenou k přírodě a ekologii.  Jeho otec Zbyněk je vášnivý rybář a strýc Miloslav Rejholec  je rovněž po svém otci významným členem mysliveckého sdružení Mlékovice na okrese Kolín, který zároveň na své rodinné usedlosti  chová plemena psů Maďarský krátkosrstý ohař a Německý krátkosrstý ohař. ​


Areál je v této době otevřen nonstop tel do areálu pro případnou rezervaci ubytování +420 777 779 967.

INFORMACE

FOTOGALERIE

KONTAKT

CENÍK

Chytá se zde způsobem „chyť a pusť“ maximálně na tři pruty. 

TURNAJE V RYBOLOVU

 

Ukázkový text

Mail:cerhenickerybniky@seznam.cz​

AKCE PRO DĚTI A RODIČE

Ukázkový text

Rybařit zde může každý, a to 24 hodin denně, tedy nonstop.

 


Správce a objednání ubytování: 777 779 967

 

  • w-facebook
  • w-youtube

1

21

Rybaření na Cerhenických rybnících mohou provozovat zájemci, kteří si zakoupí jednu z povolenek, celodenní 190,- Kč, 24 hodin 250,- Kč  a jsou seznámeni s rybářským řádem pro soukromé revíry a sportovní rybolov.

PRAVIDLA

© 2012 cerhenicke-rybniky.cz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now